Başkan'ın Mesajı

Değerli Küçükçekmeceliler;

Yüzümüzü umuda döndüğümüz ve yeni hedeflere odaklandığımız bu yeni dönemde de hayal ettiğimiz düşünceleri şekillendirmeye, hayata geçirmeye devam edeceğiz. Bundan önce olduğu gibi el ele ve gönül gönüle sürdüreceğimiz yolculuğumuzda Küçükçekmece Belediyesi olarak bizim en büyük mutluluğumuz, siz kıymetli hemşerilerimize layık olma çabamızın gördüğü teveccüh olacaktır.

Başarı bir tesadüf değildir ve asla şansa bırakılmamalıdır…

Siz değerli Küçükçekmeceliler bundan sonra da sakini olmaktan gurur duyacak, duyduğunuz güvenin karşılığını almanın huzurunu yaşayacaksınız. Bir adım daha ilerleyebilmek, ilçemiz ve vatandaşımız adına “ilk”leri gerçekleştirmeye devam etmek, örnek hizmetlerimizle takdirinize layık olmak umudundayız.

Küçükçekmecemizi İstanbul’un yükselen yıldızı olması için fedakarca çalışan personelimizle hedeflerimizi yükseltmek için elimizden geleni yapacağız. Bilginin, kültürün, sanatın ve vizyon projelerin odağı olan ilçemize hizmet etmekten ve sizlerle yan yana yürümekten son derece mutluluk duyacağız. Aldığımız emaneti taşımanın ne demek olduğunun bilincindeyiz.

Bugüne kadar vermiş olduğunuz desteğin, bize olan inancınızın devamını temenni ediyor, siz değerli vatandaşlarımıza sevgi ve saygılar sunuyorum.

Temel KARADENİZ

Küçükçekmece Belediye Başkanı