İKİTELLİSPORDA NEFESLER TUTULDU.

İKİTELLİSPORDA NEFESLER TUTULDU.

İstanbul 1.Amatör Lig 13.Grupta şampiyonluk yarışı veren 40 puanlı İkitelli spor ile üçüncü sırada 37 puanlı Sultançifliği takımları İFA spor sahasında ligin 17.Haftası karşı karşıya geldiler. Sağnak yağmur altında oynan önemli maçı ev sahibi İkitelli spor zorda olsa 2-0 kazanarak üç puanı aldı.

İFA spor sahasında oynan günün önemli maçını Veysel Karatopan, Abbas Gül ve Özgür Öztürk hakem triyosu yönetti.

Taraftar desteğini arkasına alan ev sahibi İkitellispor, maçın ilk yarısını 17.Dakikasında Murat’ın attığı şık golüyle önde kapattı. İkinci yarıda da iyi mücadele gösteren ev sahibi İkitellispor, bu kez 78.Dakikada Hamza ile farkı ikiye çıkaran gollü buldu. Zorlu 90 Dakika sonunda rakibi Sultançifliği takımını 2-0 mağlup eden İkitellispor üç puanı alırken şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmış oldu.

Ligin 18.hafta deplasmanda lider Sütlüçespor karşısına galibiyet parolası ile çıkacak olan İkitelli spor kazanmaktan başka şansı yok.

İkitelli spor kulüp başkanı Abdulselam Ceyhan, Futbolcu kardeşlerim bugün soğuk ve yağan yağmura rağmen çok iyi mücadele verdiler ve sahadan galibiyetle ayrılarak üç puanı alan biz olduk önümüzde şimdi telafisi olmayacak bir Sütlüce maçı var. Deplasmanda oynayacağımız bu önemli maçı kazanmaktan başka şey düşünmüyoruz bu maçı kazanarak şampiyon olarak Küçükçekmece ilçemize döneceğiz inşallah dedi.