U-15'LERDE ŞAMPİYON İSTANBUL ATAKENTSPOR

U-15'LERDE ŞAMPİYON İSTANBUL ATAKENTSPOR

Küçükçekmece ilçesinin yeni kurulan kulüplerinden İstanbul Atakent spor 2017-2018 Futbol sezonunda İstanbul U-15/B Gençler ligi 17.Grubun şampiyonu oldu.

İstanbul U-15/B Gençler ligi 17.Grupta yer alan İstanbul Atakent spor Bağcılar Evren spor ile ligin başından sonu maça kadar zevkli ve çekişmeli geçen mücadeleler sonunda Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Atakent spor ligin son haftası Kadim spor sahaya çıkmayınca karşılaşmayı hükmen 3-0 kazanarak 17.Grubun şampiyonu oldu. TFF İstanbul Saha komiserlerinden Edip Bozan TFF adına Şampiyon İstanbul Atakent spor 'un kupasını düzenlenen törenle takım kaptanına verdi.

İstanbul Atakent spor kulüp Başkanı Cevdet Şenkardeşler, Yeni kurulan bir kulübüz İstanbul Atakentspor olarak altyapıya ağırlık veriyoruz kimse ile yarışa girmek veya örnek alma gibi düşüncemiz yok deneyimli tecrübeli hocalara sahibiz hocalarımızın uygulamış olduğu programlar doğrultusunda disiplinli çalışarak önce Türk futboluna yeni yetenek oyuncular kazandırmaya çalışıyoruz kendi öz kaynaklarımızla altyapıda İstanbul amatör liglerde mücadele veriyoruz verdiğimiz mücadele sonunda İstanbul Atakent spor kulübü olarak tarihimizde ilk kez şampiyonluk yaşadık oda U-15/B Gençlerimize nasip oldu.

Bizlere yaşatmış oldukları şampiyonluk ve mutluluklarından dolayı kardeşlerimizi öpüyorum hocalarımıza ve velilerimize teşekkür edemiyorum ifadelerini kullandı