İKİTELLİSPOR U-16 TAKIMI GALİBİYETLE BAŞLADI.

İKİTELLİSPOR U-16 TAKIMI GALİBİYETLE BAŞLADI.

Küçükçekmece İkitelli spor U-16 Takımı Grup Şampiyonluğunun ardından bu kez Türkiye Şampiyonası 1.Etap karşılaşmaları için Kütahya ilinde çıktığı ilk maçta iki şutunun direkten döndüğü maçta İzmir Çiğlispor'u 2-0 mağlup etti.

Kütahya Akkent stadındaki maça Hikmet Aydın Yönetimindeki Mavi-beyazılar, Ali Meydam, Muhammed, Semih, Sayım, Berkay, Ali Daldal, Ömer Öz, Ufuk, Ömer Oruç, Hakan on biri ile sahaya çıkan Küçükçekmece temsilcisi karşılaşmaya iyi bir başlayan temsilcimizi oyunun ilk düdüğü ile rakip kaleye baskı kurmaya başladı sağlı solu ataklarını sıklaştıran İkitelli spor 26.Dakikada Semih'in attığı şık golle müsabakanın ilk yarısını 1-0 önde kapattı.

Müsabakanın ikinci yarısında hızlı başlayan temsilcimiz İkitelli spor 55.Dakikada Ufuk’un attığı golle farkı ikiye skoru ‘da 2-0 yapan gollü attı. Karşılaşmanın ilerleyen süresinde her iki takım girdiği pozisyonlarından yararlanamayınca temsilcimiz İkitelli spor karşılaşmayı 2-0 kazanarak Türkiye Şampiyonası 1.Etap maçına galibiyetle başlamış oldu.

Temsilcimiz İkitelli spor ikinci maçı 14 Haziran Cuma günü Saat:15.00 'da Manisa Yunus Emre Gençlik spor ile karşı karşıya gelerek final için sahaya çıkacak.