İFASPOR U-14 TAKIMI NAMAĞLUP ŞAMPİYON

İFASPOR U-14 TAKIMI NAMAĞLUP ŞAMPİYON 

U-14/A Ligi 9.Grupta yer alan Küçükçekmece İFAspor, ligde topladığı 34 puanla şampiyonluk ipini göğüsledi. İFA spor 12 maçta 11 galibiyet 1 beraberlik alırken rakip kaleye 46 gol atıp kalesinde 9 gol gördü.

İFA spor U-14/A Ligi 9.Grupta ligin bitimine bir hafta kala kendi sahasında Türk Telekom spor ile karşılaşan İFA spor 3-3 kalarak grup şampiyon olurken Türkiye şampiyonasın ada direk gitmeye hak kazanmış oldu. Şampiyonluk maçına İFA spor 2.Başkanı Aydın Ayyıldız, Yönetim kurulu üyeleri ve sporcu velileri katıldı.

Şampiyonluğunu geçen hafta ilan eden İFA spor U-14 takımı karşılaşma sonrası şampiyonluk kupasını alarak büyük sevinç yaşadılar.

Futbolcuları tebrik eden İFA spor 2.Başkanı Aydın Ayyıldız genç futbolcuların güzel bir sezon geçirerek şampiyon olduklarını kaydederek, “Takımımız emeklerinin karşılığı olarak grup şampiyonu oldular. Bu şampiyonluk burada bitmeyecek. Başarılarının devam edeceğine inanıyorum. Genç oyuncularımız Kendilerini daha da geliştirerek ileride A takımımızın birer futbolcusu olarak görmek istiyoruz. U-14 Liginde Forma giyen tüm gençlerimizi tebrik ediyorum.” dedi.