SEFAKÖY KARTALSPOR'DA YENER DAYI,GÜVEN TAZELEDİ.

SEFAKÖY KARTALSPOR'DA YENER DAYI,GÜVEN TAZELEDİ.

Küçükçekmece ilçesinin en köklü amatör spor kulüplerinden birisi olan, Sefaköy Kartalspor Kulübü, hafta sonu yaptığı olağan genel kurul ile kongresini gerçekleştirdi. Yapılan genel kurulda mevcut başkan Yener Dayı yeniden seçilerek bir anlamda güven tazeledi. Yönetimini büyük oranda değiştiren Başkan Dayı’nın beklentileri oldukça yüksek.

Sefaköy Kartalspor kulüp merkezinde gerçekleşen kongrenin Divan Başkanlığını Ali Bican, Katip üyeliklerine Güven Şakar ve Arda Utku Dayı seçildi. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından, yönetim kurulu faaliyet raporu, gelir-gider hesap raporu ile tahmini bütçe okundu. Müzakereler sonrasında raporlar ayır ayrı onaylandıktan sonra oy birliği ile yönetim kurulu ibra edildi. Divan başkanlığı gözetiminde yapılan seçimlerde Siyah -beyazlıları başarıya taşıyacak yeni yönetimi seçimi yapıldı. Kongere üyelerin güvenoyunu alan mevcut başkan Yener Dayı yeniden seçilerek güven tazeledi.

BAŞARIYI YAKALAYACAĞIZ

Birlik ve beraberlik içinde geçen kongrede oluşan yeni yönetimin adına açıklama yapan başkan Yener Dayı" Öncelikli hedefinin önümüzdeki sezon Süper Amatör Lige çıkacak bir takım oluşturmak ve alt yapıya önem vererek A takımda oynayacak oyuncuların yetişmesini sağlamaktır."

Yeni sezonda en önemli güçlerinin taraftarlar olacağının altını çizen Yener Dayı, “Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da en büyük gücümüz taraftarlarımız olacak. Taraftarlarımız da destekleri ile birlikte eski güzel günlerimizi yakalayacağımıza inanıyorum. Tek yürek tek yumruk olduğumuz sürece bileğimizi kimse bükemez. Başarı birlik ve beraberlikten geçiyor. Bunu en güzel şekilde sağladığımız taktirde başarıyı yakalarız” diye konuştu.   

YENİ YÖNETİM KURULU

Asil üyeler: Yener Dayı, M.Cem Özer, Naci Çavuşlar, Sadık Tatlıyüz, Muhittin Yıldırım, Rasim Aksoy, Yunus Güldüren.

Yedek Üyeler: Soner Dayı, Serdar Kasap, Vahit Tanrıverdi, Utku Dayı, Kemal Can, Oğuz Çavuşlar, Fikret Gül

Denetleme Kurulu Asil: Öner Dayı, Sadıkbalkaya, Erol Torun

Denetleme kurulu Yedek: Muammer Demirçoğlu, Güven Şakar