YEŞİLOVA ESNAFSPOR ÇALIŞMALARA BAŞLADI.

İstanbul 1.Amatör Ligdeki temsilcilerinden Küçükcekmce Yeşilova Esnafspor gözünü yine Süper lige dikerken, bu hedef doğrultusunda oluşturduğu iddialı kadrosu ile 2019/2020 futbol sezonu defterini açtı.

Yeşilova Esnafspor Teknik Direktör Murat Aslayavru yönetiminde hazırlıklarına kendi tesislerinde devam ediyor. Küçükcekmce Yeşilova ilk çalışmasını başkan Ahmet Ulaş ve yönetim kurulu üyeleri de izledi.

Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş,2019-2020 Futbol sezonun öncelikle tüm spor kulüplerimize hayırlı olmasın diliyorum,Yeşilove Esnafspor kulübü olarak geceç yıl kulübümüzü çalıştıran Teknik direktörü Murat Aslanyavrusu ile yeniden anlaştık yardımcılığını ise Nedret Patron hocamız yapacaktır. Yeşilova Esnafspor kulübü olarak geçen ligde istenilen performansı gösteremedik ancak bu sezon Yeşilova Esnafspor bu yıl çıtayı biraz daha yükseltmelidir. Çünkü iyi bir takım oluşturduk. Taraftarların ve yönetimin bizden beklentisi büyük. Yeşilova Esnafspor camiası takımı Süper Amatör, Bal ve 3. lig görmek istiyor. Yeni sezon hepimiz için hayırlı olsun diye konuştu.

Küçükçekmce Yeşilova Esnafspor teknik direktörü Murat Aslanyavrusu ise,  iç ve dış transferde çalışmalarımızı devam ediyor. Bu Sezon iddialı bir kadro oluşturmak arzusundayız bayrama kadar kendi tesislerimizde her gün çalışmalarımızı yapacağız bayram tatil sonrası aynı disiplinle çalışmalarımız devem ederken yapacağımızı hazırlık maçlarında eksiklerimizi tamamlama fırsatı bulacağız dış transferde 5-6 oyuncu daha takviye yaparak yeni sezona güçlü gireceğiz ifadelerini kullanırken hedefimiz şampiyonluk diye konuştu.

Dış transfer, Urfa Karaköprü- Mahsun Çiçek, Midyat Belediyesi-A. Gafur Demir, Midyat Belediyesi-İbrahim Özdaş, Ganalı-Josif Yacks, İç transfer, Turan, Ali Kerem, Berker, Mert, Mehmet, Eray, Muhittin, Gökhan, Aykut, Oğuzhan, Şafak, Taha ve Muhammed olarak yeniden anlaşmaya vardılar.